Tadım Yemek Hakkında

Kurucularının sektördeki bilgi ve tecrübelerini farklı bir anlayışla bütünleştirerek hayallerindeki  yenilikleri gerçekleştirmek için kurulan Tadım Yemek, bu amaç doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.
 
Yolun başında yüklendiği misyona bağlı kalan Tadım Yemek,
 
Hizmetlerinde yüksek kalite standardı oluşturarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak,
İş gücünde eğitim ile deneyimi bir araya getirerek ve "ne yaparsan yap en iyisini yap" anlayışını benimseyerek doğal bir fark yaratmıştır.
 
Toplu yemeğin dışında Catering  organizasyon alanında da faaliyet gösteren Tadım Yemek,  genç ve dinamik yapısıyla sektörün en farklı, en akıcı iş anlayışına sahiptir.
 
Organizasyon yapısını sadece yerinde üretim ve entegre yönetim anlayışla yürüten Tadım Yemek, Hatay ve ilçelerine özellikle İskenderun ilçesinde faaliyet göstermektedir.
 
VİZYONUMUZ
 
Toplu yemek sektöründe farklılıkların yaratıcısı olarak, müşterilerine ve çalışanlarına süreklilik arz eden imkanlar sunarak büyümektir. 
 
MİSYONUMUZ
 
Yenilikçi , geliştirici, global bakış açısıyla sektöre yön vererek, vizyonumuzu genişletmektir.
 
DEĞERLERİMİZ  
 
Yaptığımız işi severiz, saygı duyarız.
Müşterilerimize bu duyguyu yaşatırız.
Müşteri memnuniyeti için çalışan memnuniyetine önem veririz.
Eğitim ve iş geliştirmeyi alışkanlık haline getiririz.
Kalite anlayışını en temel ilkemiz olarak görürüz.
 
KURUMSAL STRATEJİ
 
Bize göre kurumsal strateji; sonuç alıcı hareketlerin planlanması ve yönetimi olarak tanımlanmaktadır. Projelerimizde kimin neye  ihtiyacı olduğu ve bu ihtiyaçların nasıl karşılanacağı konusunda tutarlı tespitler yaparak sistemimizi geliştirmek ve  işimize odaklanmak temel stratejimizi oluşturmaktadır.