Taşıma Yemek

Taşıma yemek hizmetinde, mutfaklarımızda üretilen yemekler, teknik kadro tarafından tüm kalite kontrolleri yapılıp ürün çıkış onayı verildikten sonra kapalı termobox sistemi ile hijyenik ve güvenilir bir şekilde hizmet noktalarına sevk edilmektedir.
 
Termobox, saatte en fazla 1-4 C ısı kaybı özelliği nedeni ile yemekleri uzun süre istenilen ısıda tutmasıyla yemeklerin bozulma riskini minimuma indiren ve taşıma yemekte en riskli süreç olan taşıma işinin son derece güvenli yapılmasını sağlayan ekipmandır.
 
Ürettiğimiz yemekler termoboxlar vasıtasıyla ısı kaybetmeden, dış etkilerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.
 
Bu hizmet türü, işletme çatısı altında yemek üretme imkanı olmayan kurumlar tarafından tercih edilmektedir.

Diğer Hizmetlerimiz

 • Cenaze Yemeği Organizasyonu

  Bir yakınınızı kaybettiğinizde onun acısı içindeyken yemek organizasyonunu yapmak, yemek şirketi araştırmak, menü seçmek gibi şeyler insanı oldukça yormaktadır. Hatay'da sizin yerinize tüm bu işlemlere yapacak olan işletmemiz En iyi şekilde Cenaze Yemeği Organizasyonu yapacaktır.
 • Özel Hizmetler

  Davet, toplantı, kokteyl, düğün yemekleri, mevlüt yemekleri, doğum günü, mezuniyet ve yıl dönümü partileri, eğitim, seminer ve bunun gibi özel günleriniz beklentileriniz doğrultusunda ya da karşılayacak şekilde organize edilir.
 • Tabldot Yemek

  Tabldot Yemek; Tabildot (seçmesiz yemek), Fransızca “misafir sofrası” anlamına gelen Table d’hote kelime öbeğinden Türkçeye aktarılmıştır.
 • Toplu Yemek

  Toplu yemek, iş yerlerinde, davet ve organizasyonlarda pratik ve ekonomik bir çözümdür.